در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

بمب نقل و انتقالات

سایپا آماده فروش مهدی ترابی

هافبک مهاجم جوان سایپا شانس زیادی برای خروج از فوتبال ایران دارد و البته به نظر می رسد مدیران این باشگاه نیز تمایلی به بستن راه خروج این بازیکن ندارند.
سایپا آماده فروش مهدی ترابی
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۰۹/۰۳ - ۲۲:۵۶ |
کد خبر : ۹۰۴۷ |
اخبار نقل و انتقالات

پرسپوليس كلاب:مهدی ترابی شاید در میان بازیکنان حال حاضر لیگ برتر محتمل ترین گزینه برای انتقال به تیم های معتبر اروپایی باشد. بازیکن تاثیر گذار و گلزن سایپا که حرکت او در مسیر پیشرفت همچنان بی وقفه ادامه دارد و عضو ثابت اردوهای تیم ملی به شمار می رود برای خروج از ایران مورد توجه استعدادیاب ها و مدیر برنامه های مختلف قرار دارد. موضوعی که باعث شد حتی یک مدیر برنامه مطرح ترکیه ای با حضور در مالزی تمرینات تیم ملی و عملکرد این بازیکن را از نزدیک نیز دنبال کند.

 

ترابی اما تا پایان سال 98 با سایپا قرارداد دارد؛ موضوعی که باعث می شود خروج او از فوتبال ایران مشروط به اجازه نارنجی پوشان تهرانی باشد.

 

رضا درویشی، مدیرعامل سایپا در گفت و گو با "ورزش سه" درباره آخرین وضعیت انتقال این بازیکن به لیگ های اروپایی گفت: «ترابی یکی از بازیکنان با ارزش سایپا است که ما نیز علاقه داریم به پیشرفت او کمک کنیم. در این مدت افراد زیادی به ما پیشنهاد کردند تا این بازیکن را به خارج از ایران منتقل کنیم اما ما در این موضوع با دقت عمل رفتار خواهیم کرد.»

 

وی ادامه داد: »ترابی تنها در زمانی که پیشنهاد رسمی از لیگ های معتبر داشته باشد، می تواند سایپا را ترک کند. آینده او برای ما بسیار مهم است و می خواهیم این بازیکن را در مسیر موفقیت قرار دهیم. تا به امروز نیز پیشنهادهایی بودند اما ما تنها به پیشنهادهای رسمی واکنش نشان خواهیم داد.

 

 

مدیرعامل سایپا در ادامه با بیان این موضوع که کادرفنی این باشگاه نیز به دنبال تحقق این هدف است، عنوان کرد: «مطمئنا کادر فنی نیز به دنبال موفقیت ترابی است و اگر پیشنهاد مناسبی برای این بازیکن فراهم شود که او بتواند ایران را ترک کند، مانع او نمی شویم. پیشنهاد مناسب تنها پیشنهاد مالی نیست و پیشنهادی که منتج به موفقیت این بازیکن شود، برای ما در اولویت است.»

 

با اظهار نظرهایی که درویشی، مدیرعامل سایپا انجام داد، به نظر می رسد این بازیکن برای خروج از ایران تنها به یک پیشنهاد مناسب نیاز دارد؛ پیشنهادی که مدیران سایپا را راضی کند تا برای ارائه یک پاسخ مثبت، دردسری نداشته باشند.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter