در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

طاهری

بعد از نیم‌فصل برای جذب رفیعی اقدام می‌کنیم

سرپرست باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که بعد از اتمام بازی‌های نیم فصل در خصوص جذب بازیکن و احتمالاً سروش رفیعی اقدام خواهند کرد.
بعد از نیم‌فصل برای جذب رفیعی اقدام می‌کنیم
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۲۰:۰۱ |
کد خبر : ۹۲۷۹ |
اخبار نقل و انتقالات

پرسپولیس کلاب:  علی‌اکبر طاهری پس از جلسه‌ای که امروز (یکشنبه) در سازمان لیگ با حضور مسئولان نمایندگان باشگاه‌های ایران در آسیا برگزار شد، اظهار داشت: باید یکسری هماهنگی‌ها برای بازی‌های آینده می‌شد و طبیعتاً یکسری نکات در جدول و تقویم بازی‌ها بود که نیاز به بررسی داشت. به دلیل فشردگی ایجاد شده در نیم‌فصل دوم با حضور در آسیا و تیم‌هایی که در جام حذفی هستند، انتهای فصل فشردگی مسابقات بالاست و برنامه AFC هم سختی را زیاد می‌کند و باید انعطاف بیشتر شود. برنامه‌های AFC که تغییر نمی‌کند و قرار شد سازمان لیگ کمی تعطیلات و جابه‌جایی را ایجاد کند تا کمترین فشار به باشگاه‌ها بیاید.

 

وی درباره اینکه چه برنامه‌های برای تقویت پرسپولیس در نیم‌فصل وجود دارد، گفت: هر باشگاهی برای خودش این برنامه را دارد. لیست خرید در نیم‌فصل مدنظر همه باشگاه‌هاست و ما هم همین کار را خواهیم کرد و لیست خریدمان را مدنظر داریم.

 

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره موضوع سربازی احمد نوراللهی و امید عالیشاه خاطرنشان کرد: با عالیشاه هنوز صحبت نکرده و رضایتنامه‌ای به او نداده‌ایم، اما نوراللهی با برانکو صحبت کرده و برای جدایی رضایت گرفته است تا نیم‌فصل به سربازی برود.

 

طاهری در خصوص احتمال جذب سروش رفیعی در نیم‌فصل گفت: برای این مسئله هم باید بگویم هنوز در حال انجام بازی‌های لیگ هستیم و به موقع اقدام می‌کنیم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter