در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

طاهری

بعد از نیم‌فصل برای جذب رفیعی اقدام می‌کنیم

سرپرست باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که بعد از اتمام بازی‌های نیم فصل در خصوص جذب بازیکن و احتمالاً سروش رفیعی اقدام خواهند کرد.
بعد از نیم‌فصل برای جذب رفیعی اقدام می‌کنیم
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۲۰:۰۱ |
کد خبر : ۹۲۷۹ |
اخبار نقل و انتقالات

پرسپولیس کلاب:  علی‌اکبر طاهری پس از جلسه‌ای که امروز (یکشنبه) در سازمان لیگ با حضور مسئولان نمایندگان باشگاه‌های ایران در آسیا برگزار شد، اظهار داشت: باید یکسری هماهنگی‌ها برای بازی‌های آینده می‌شد و طبیعتاً یکسری نکات در جدول و تقویم بازی‌ها بود که نیاز به بررسی داشت. به دلیل فشردگی ایجاد شده در نیم‌فصل دوم با حضور در آسیا و تیم‌هایی که در جام حذفی هستند، انتهای فصل فشردگی مسابقات بالاست و برنامه AFC هم سختی را زیاد می‌کند و باید انعطاف بیشتر شود. برنامه‌های AFC که تغییر نمی‌کند و قرار شد سازمان لیگ کمی تعطیلات و جابه‌جایی را ایجاد کند تا کمترین فشار به باشگاه‌ها بیاید.

 

وی درباره اینکه چه برنامه‌های برای تقویت پرسپولیس در نیم‌فصل وجود دارد، گفت: هر باشگاهی برای خودش این برنامه را دارد. لیست خرید در نیم‌فصل مدنظر همه باشگاه‌هاست و ما هم همین کار را خواهیم کرد و لیست خریدمان را مدنظر داریم.

 

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره موضوع سربازی احمد نوراللهی و امید عالیشاه خاطرنشان کرد: با عالیشاه هنوز صحبت نکرده و رضایتنامه‌ای به او نداده‌ایم، اما نوراللهی با برانکو صحبت کرده و برای جدایی رضایت گرفته است تا نیم‌فصل به سربازی برود.

 

طاهری در خصوص احتمال جذب سروش رفیعی در نیم‌فصل گفت: برای این مسئله هم باید بگویم هنوز در حال انجام بازی‌های لیگ هستیم و به موقع اقدام می‌کنیم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter