در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

نقل و انتقالات

۳شکار پرسپولیس از استقلال خوزستان

نقل و انتقالات زمستانی این فصل، شاید شلوغ‌ترین زمستان سال‌های اخیر پرسپولیس باشد. خرید یک وینگر، یک هافبک دفاعی، یک مدافع میانی و شاید یک مهاجم، اهداف پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات هستند.
3شکار پرسپولیس از استقلال خوزستان
شنبه | ۱۳۹۵/۰۹/۲۷ - ۲۳:۰۶ |
کد خبر : ۹۳۴۰ |
اخبار نقل و انتقالات

پرسپوليس كلاب: فعلا پرسپولیسی‌ها بیشتر اهداف‌شان را از یک تیم انتخاب کرده‌اند. استقلال خوزستان، در پست‌های مورد نظر پرسپولیس ستاره‌های خوبی در اختیار دارد و مشکلات مالی زیاد، ممکن است آن‌ها را مجبور به فروش ستاره‌هایشان کند. 


رحیم زهیوی، مهاجم مد نظر پرسپولیس از استقلال خوزستان است. در صورتی که خرید سروش رفیعی به بن بست بخورد، زهیوی تبدیل به گزینه اول پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات خواهد شد. بازیکنی که توانایی بازی به عنوان وینگر و مهاجم نوک را دارد. محمد طیبی و عزت الله پورقاز، گزینه‌های پرسپولیس برای خط دفاع هم در استقلال خوزستان بازی می‌کنند. حضور یک مدافع جدید، می‌تواند مشکل سمت چپ پرسپولیس را هم حل کند و انصاری به پست مدافع چپ برگردد. 

نکته مهم درباره پورقاز، توانایی او در پست هافبک دفاعی است. پرسپولیس با جدایی نوراللهی، جانشینی برای کامیابی‌نیا ندارد و با خرید پورقاز، می‌تواند همزمان زوج خوبی برای سیدجلال و گزینه‌ای برای جانشینی کامیابی‌نیا در اختیار داشته باشد. البته به شرطی که آن‌ها بتوانند مجوز جدایی ستاره‌های استقلال خوزستان را از مدیران این باشگاه بگیرند. فعلا با وجود همه مشکلات مالی، جواب استقلال خوزستان به همه پیشنهادات برای بازیکنان‌شان «نه» محکم بوده است.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter