در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

پورقاز

حضورم در پرسپولیس قطعی نیست

به نظر می رسد یکی از خریدهای پرسپولیس در تعطیلات زمستانی عزت الله پورقاز باشد. مدافع ملی پوش تیم استقلال خوزستان.
 حضورم در پرسپولیس قطعی نیست
جمعه | ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۳:۴۱ |
کد خبر : ۹۴۳۲ |
اخبار نقل و انتقالات

پرسپوليس كلاب : به این بهانه دقایقی با عزت الله پورقاز صحبت کردیم که در زیر می خوانید:

*نیم فصل لیگ برتر تمام شده، آیا از انتخاب خوزستان ناراحت نیستی با توجه به اینکه از استقلال تهران پیشنهاد داشتی؟

نه پیش تر هم در این باره صحبت کرده بودم. من به حرف دلم گوش کردم . با استقلال خوزستان حرف زده بودم و باید برای حرف خود ارزش قائل می شدم. از سویی هیچ بازیکنی این شرایط را برای استقلال خوزستان متصور نبود. تیم اسپانسر قوی داشت و فصل گذشته قهرمان لیگ برتر شده بود. کمتر کسی است که به پیشنهاد تیم قهرمان نه بگوید. آنهم قهرمانی که در پرداخت ها بهترین رفتار را داشت. بهتر است دیگر به گذشته فکر نکنیم.

 

*استقلال خوزستان در پایان نیم فصل نخست نهم شد. آیا همه امتیازات از دست رفته به خاطر مشکلات مالی بود؟

شاید اگر تیم در گذشته هم مشکل مالی داشت بازیکنان با آن بهتر کنار می آمدند. بالاخره بازیکنی که آگاهانه به تیمی می رود که می داند مشکل مالی دارد بهتر با مشکلات کنار می آید. مشکل مالی تیم تمرکز بازیکنان را بهم ریخته بود و تیم را شوکه کرد. بازیکنی هم که تمرکزش را از دست بدهد با بهترین قابلیت فنی هم قادر نخواهد بود بازی خوبی از خود به نمایش بگذارد.

همه بازیکنان به استناد قراردادی که داشتند برای زندگی خود برنامه ریزی کرده بودند. از جمله خود من. به خصوص که در تیم های قبلی ام هم با این مشکل مواجه بودم. شاید اگر پاداش های تیم ملی نبود با چالش جدی تری مواجه می شدم.

 

*خب صحبت جدایی تو از استقلال خوزستان است.

فعلا خبری نیست. بازی ها تازه امروز تمام شده. البته من به دلیل محرومیت در بازی با صبا حاضر نبودم و چند روزی است که به شهرستان آمدم. از این پیروزی خوشحال شدم. امیدوارم نتایج خوب تیم با مربیگری سیروس پورموسوی ادامه یاید. برای تیم در لیگ قهرمانان آسیا هم آروزی موفقیت می کنم.

 

*از این حرف ها پیداست که از استقلال خوزستان جدا می شوی. می گویند با پرسپولیس تمام کرده ای.

من هم خبرهایی در این زمینه شنیده ایم. اما طبیعی است که صحبتی نشده باشد. چون پرسپولیس درگیر آخرین بازی خود بوده و طبیعتا بازیکنانی هم که برانکو می خواهد درگیر آخرین بازی خود در لیگ برتر بوده و هستند. نیم فصل هنوز تمام نشده و نقل و انتقالات هم شروع نشده است. من نمی توانم دروغ بگویم. مذاکره ای فعلا صورت نگرفته است.

 

*پرسپولیس پیشنهاد دهد می پذیری؟

پرسپولیس یکی از تیم های بزرگ فوتبال کشور است. همانند استقلال. بازی در این تیم ها برای هر بازیکنی افتخار است. منتهی وقتی پیشنهادی به دستم نرسیده نمی توانم در مورد آن حرف بزنم.

 

*در خبرها آمده یکی دو تیم دیگر مدعی که نامشان قابل حدس است و در دفاع مشکل دارند نام  تو را در لیست خرید قرار داده اند.

انشاالله هر چه خیر باشد رخ می دهد.

 

*و جدایی از استقلال خوزستان...

با وجود مشلات مالی در تیم استقلال خوزستان خاطرات خوبی در ذهن من به ثبت رسیده است. از مربی امان آقای پورموسوی. همبازیانم در استقلال خوزستان و مردم خوب اهواز. اگر تقدیر به رفتن شد هیچ وقت رفتارهای خوب را فراموش نمی کنم. آرزوی من موفقیت استقلال خوزستان خواهد بود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter