در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

آجورلو

از نظر باشگاه تراکتورسازى سروش رفیعی هیچگونه اضافه خدمتى ندارد

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد که سروش رفیعی به عنوان سرباز در این تیم حفظ نخواهد شد.
 از نظر باشگاه تراکتورسازى سروش رفیعی هیچگونه اضافه خدمتى ندارد
یکشنبه | ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۸:۰۴ |
کد خبر : ۹۵۲۰ |
اخبار نقل و انتقالات

پرسپولیس کلاب : مصطفی آجورلو با توجه به حاشیه های پیش آمده در خصوص ماجرای اضافه خدمت سروش رفیعی به خبرنگار خبرگزاری فارس گفت:اگر قرار به ماندن سروش رفیعى در تراکتورسازى و در نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر باشد، او را تنها به عنوان بازیکن آزاد حفظ مى کنیم و نه به عنوان سرباز. من شب گذشته هم با سروش صحبت کردم و به او گفتم که براى حل مشکل او هر کاری لازم باشد خواهم کرد.ضمنا با دوستان عزیزم در سپاه عاشورای تبریز هم صحبت کردم تا مشکل سروش حل شود. همچنین در جریان هستم که این دوستان هم مکاتباتی برای حل موضوع انجام داده اند و ان‌شاالله مسئله حل خواهد شد.

آجورلو در ادامه گفت:ما فقط وقتى سروش را در تراکتور حفظ مى کنیم که بازیکن آزاد باشد. در چنین شرایطی مانند هر بازیکن دیگری با او مذاکره خواهیم کرد و هیچ فشاری برای حفظ سروش در تبریز وجود ندارد چرا که از نظر باشگاه تراکتورسازى سروش رفیعى هیچ گونه اضافه خدمتى ندارد و در پایان این نیم فصل دوران خدمت سربازی قانونی او به پایان رسیده است.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی همچنین در پایان گفت:سروش هم بازیکن فوق العاده ای است و هم انسان ارزشمندى است. من حاضر نیستم حتى ذره ای حق این بازیکن جوان پایمال شود.ضمن اینکه ما تلاش می کنیم که به عنوان بازیکن ازاد با او مذاکره کنیم و رضایت او را برای ماندن در تراکتورسازی جلب کنیم تا در کنار هم به هدفمان که موفقیت در دو جام است دست یابیم.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter