در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

سهراب انتظاری

قهرمانی پرسپولیس دور از دسترس نیست/ فوتبال ملی اولویت اول است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز خرسندی از جایگاه این تیم در جدول گفت: با بازی‌های خوبی که قرمز پوشان انجام داده‌اند قهرمانی لیگ هفدهم دور از دسترس آنها نیست.
قهرمانی پرسپولیس دور از دسترس نیست/ فوتبال ملی اولویت اول است
یکشنبه | ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۳:۱۲ |
کد خبر : ۱۱۷۱۴ |
مصاحبه بازیکنان

سهراب انتظاری در خصوص وضعیت حال حاضر پرسپولیس گفت: قرمزپوشان این روزها شرایط بسیار خوبی دارند آنها  توانستند آخرین بازی خود را قبل از تعطیلی سه هفته ای لیگ برابر سایپا با پیروزی پشت سر گذاشته و با یک بازی کمتر صدر جدول را به پارس جنوبی بدهند.

وی تاکید کرد: بازی روان و بدون استرس از بازیکنان پرسپولیس باعث شده تا این تیم تمام حریفان خود را با شکست بدرقه کند و اگر قرمزپوشان دچار غرور نشوند مطمئن باشید قهرمانی  پرسپولیس دور از دسترس نیست و آنها می توانند همانند سال گذشته جام قهرمانی را در پایان فصل بالای سربالای ببرند.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص تعطیلات لیگ به دلیل اردوی تیم ملی هم گفت: اعتقاد دارم این تعطیلات به سود پرسپولیس نخواهد بود، قرمزپوشان روند رو به رشدی داشته و توانسته بودند بازی های خود را با موفقیت به پایان برسانند اما این تعطیلی به منزله یک توقف ناخواسته برای پرسپولیس بود و اگر لیگ تعطیل نمی شد مطمئن باشید پرسپولیس با شرایط آرمانی که داشت می توانست در بازی های بعدی هم موفق باشد. اما معمولا تعطیلی ها به ضرر تیم هایی است که در کوران پیروزی قرار دارند و این می تواند برای پرسپولیس دردسرساز شود.

انتظاری در پایان خاطرنشان کرد: البته اولویت اول فوتبال ما تیم ملی کشورمان است و امیدوارم بتوانیم با بازی های تدارکاتی خوبی که انجام می دهیم حضوری موفق در جام جهانی داشته باشیم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter