در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

اختصاصی / بازی ایران - کره جنوبی

تحلیل اختصاصی پرسپولیس کلاب از پیش بازی ایران و کره جنوبی در سئول

تیم ملی ایران از ساعت 16:30 امروز در ورزشگاه جام جهانی سئول مهمان کره جنوبی می باشد.
تحلیل اختصاصی پرسپولیس کلاب از پیش بازی ایران و کره جنوبی در سئول
پنج شنبه | ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ - ۱۰:۳۷ |
کد خبر : ۱۰۸۷۴ |
فوتبال ایران

پرسپولیس کلاب: ایران - کره جنوبی ساعت 16:30 دقیقه به وقت ایران در سئول

ایران با خیالی آسوده از صعود به جام جهانی و کره با دلهره و ترس از عدم صعود مستقیم به جام جهانی به مصاف هم خواهند رفت. دیداری که حکم حیثیتی دارد، ما می خواهیم نشان دهیم که آقای آسیا کیست. می خواهیم بدون گل خورده، بدون باخت صعودمان را تاریخی کنیم. می خواهیم رکورد داشته باشیم. از طرف دیگر چشم بادامی ها می خواهند خیال خودشان را راحت کنند به همین دلیل برنامه های مختلفی را در پیش گرفتند و همچنین دست به حاشیه سازی زدند، همانند عرب ها. تا جایی که قیمت بلیط را برای تماشاگران ایرانی گران کردند!! البته این حاشیه سازی ها از خیلی وقت پیش شروع شده بود و با بدو ورود تیم ملی به سئول شدت گرفت ولی باید از داشتن شخصی مثل کی روش همراه تیم خوشحال باشیم؛ کسی که نه تنها حاشیه های ضد تیم را خنثی می کند بلکه استاد جنگ روانی علیه حریف است. اما امروز ما از کی روش کاری فراتر از این چیزها می خواهیم. باید در زمین کره همانند 4 بازی قبل دیدار با این تیم دروازه خود را بسته نگه داریم. اگر امروز این اتفاق بیفتد در بازی بعدی با سوریه در آزادی به راحتی می توانیم رکورد خود را حفظ نموده و تاریخ سازی کنیم.

از طرف دیگر بازی ایران و کره همواره جذاب بوده است؛ بازی ای که سایرین بین دو آقای فوتبال آسیا به آن نگاه می کنند. حتی موفقیت های ژاپن، استرالیا و عراق نیز تاثیری در این دیدگاه ندارد. ما امروز می خواهیم نشان دهیم که چرا در 8 بازی با 20 امتیاز و بدون گل خورده به عنوان دومین تیم صعود کننده بعد از برزیل به جام جهانی هستیم و اثبات کنیم که آقای آسیا بازگشته است. بدین ترتیب خط و نشانی هم برای سایر تیم ها خواهیم کشید.

کره جنوبی در 8 بازی با 11 گل زده و 10 گل خورده با 13 امتیاز در رتبه دوم قرار دارد و ازبکستان با 12 امتیاز نزدیک ترین تعقیب کننده آن است. چراغ خطر برای کره جنوبی روشن شده است.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter